Producent – Hurtownia choinek

Serdecznie witamy na stronie firmy „Ale choinki”. Od kilkunastu lat działamy jako producent i hurtownia choinek oraz zajmujemy się sprzedażą detaliczną drzewek iglastych, która jest skierowana do klientów indywidualnych. Na plantacji prowadzonej przez „Ale choinki” można znaleźć choinki kilku odmian (m.in. świerk srebrny, jodła kaukaska)oraz o zróżnicowanej wielkości (od 60 centymetrów do ponad 2 metrów). Jako wieloletni producent choinek posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu plantacji, a nasza hurtownia choinek współpracuje z wieloma sprawdzonymi dostawcami.

Strona internetowa AleChoinki.com.pl jest poświęcona tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Tutaj odnajdziecie Państwo informacje o Świętym Mikołaju, zwyczaju ubierania choinki czy symbolice poszczególnych ozdób. Pokażemy propozycje dekoracji drzewek świątecznych oraz wystroju wnętrz domu w tym szczególnym czasie. Specjalnie dla Państwa zgromadziliśmy praktyczne porady takie jak teksty świątecznych życzeń, przepisy kulinarne szefów kuchni czy też informacje o pielęgnacji drzewek choinkowych.

Sprzedaż choinek

Możemy śmiało powiedzieć, że sprzedaż choinek to nasza specjalność. Hurtownia Alechoinki jak najbardziej stara się trafić w gusta i wymagania klientów, chcących w okresie Bożego Narodzenia lub w ciągu całego roku cieszyć się pięknym drzewkiem – jodłą kaukaską czy świerkiem srebrnym. Sprzedaż choinek w naszych wykonaniu to fachowa pomoc podczas wyboru drzewka i doradztwo z zakresie jego pielęgnacji.